E-KATALOG

Tanıtım & Referans Kataloğumuzu incelemek için tıklayınız...

  Haritada yerimiz için iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. İletişim sayfamıza gitmek için tıklayınız...

 

Havalandırma Sistemleri

Gereksinimleri;

İş alanları ve yaşam alanlarının (Fabrikalar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Spor Salonları, Kafeteryalar vs. )genişlemesi ile birlikte havalandırma sistemine olan ihtiyaç daha belirgin olarak hissedilmektedir.

 

Kullanılan bu alanların içerisinde biriken havanın dışarı atılarak temiz havanın içeri alınması veya ortamın ısıtılması yada soğutulması için havalandırma sistemleri kullanılmaktadır.

 

Teknik özellikleri;

Flanşlı hava kanalları, yüksek sızdırmazlık ve izolasyon sayesinde enerji kayıplarını en alt düzeyde tutarak, sistemin daha verimli çalışmasını sağlar. Üretim ve montaj kolaylığı sayesinde malzeme ve işçilik tasarrufu yapmaktadır.

Başlıca hizmetlerimiz ve havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemleri arasında (havalandırma projesi, havalandırma sistemi, havalandırma kanalları, hava perdesi, hava kanalı, toz toplama, ısıtma sistemleri, yerden ısıtma, merkezi ısıtma, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, yangın tesisatı, soğuk hava deposu, soğutma sistemleri, merkezi soğutma, klima santrali, izolasyon) gibi çeşitli işler ve bunlarla ilgili mekanik proje, uygulama ve montaj bulunmaktadır.